AloeLive

Certified AloeCorp Pharma Activ

AloeLive 99,7%

ALOELIVE 99,7%

nejvyšší kvalita šťávy, podporuje běžnou funkci imunitního systému, podporuje normální funkci střev, jemná přírodní chuť
doplněk stravy

zakoupit

Šťáva z aloe (99,7% obj.)

Produkt vyroben ze suroviny firmy ALOECORP certifikované IASC
(Mezinárodní vědecká rada pro aloe)

Součinnost 200 aktivních složek

Aloe obsahuje více než 200 aktivních složek. Nejdůležitější z nich jsou polysacharidy s dlouhým řetězcem, jejichž obsah v základní surovině je dodavatelem zaručen dokladem analýzy a pohybuje se nad 9%.

Certifikát AloeLive

Naše šťáva z aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela dozrálých listů aloe. Metoda, jež je používána při jejím získávání zaručuje úplné zachování všech nejlepších vlastností čerstvě vylisované šťávy. Lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny a použití patentované metody dalšího zpracování garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu – uchování všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy.

Aloe – šťáva z aloe podporuje odolnost organizmu. Správné zažívání udržuje správnou funkci imunitního systému a napomáhá trávení a činnosti střev. Šťáva z aloe vylisovaná z dužiny může být užívána libovolně dlouho, vždy když to náš organizmus potřebuje.

Složení: Šťáva z aloe – 99,7%, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervační látky: benzoan sodný, sorban draselný

« zpět k produktům