AloeLive

Certified AloeCorp Pharma Activ

AloeLive Detox

DETOX

pro osvěžení a čištění organismu, kontrolu metabolismu lipidů a tím tělesné hmotnosti, přislazeno extraktem ze stévie
doplněk stravy se sladidlem

zakoupit

Šťáva z aloe s výtažky z listů artyčoku, z listů zeleného čaje, z listů kopřivy, z kořene pampelišky a z hořkého pomeranče

Produkt vyroben ze suroviny firmy ALOECORP certifikované IASC
(Mezinárodní vědecká rada pro aloe)

Šťáva z aloe má příznivý vliv na práci žaludku a střevního systému a podporuje trávení.

Výtažek z artyčoku podporuje funkci jater a vylučující funkci ledvin, jejichž správná činnost napomáhá procesu očišťování organismu.

Certifikát AloeLive

Výtažky ze zeleného čaje a kopřivy podporují odstraňování přebytečné vody z těla, což přispívá k regulaci tělesné hmotnosti. Výtažek ze zeleného čaje přispívá také ke správnému metabolismu lipidů.

Výtažek z pampelišky je prospěšný pro správnou funkci močových cest. Zároveň podporuje práci jater a trávicího ústrojí.

Výtažek z hořkého pomeranče prospěšně ovlivňuje metabolismus lipidů a tím podporuje proces hubnutí.

Naše šťáva z aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela dozrálých listů aloe. Metoda, jež je používána při jeho získávání zaručuje úplné zachování všech nejlepších vlastností čerstvě vylisované šťávy. Důkladný sběr listů aloe, lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny a použití patentované metody sběru garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu – uchování všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy.

Složení: šťáva z aloe (Aloe barbadensis), xylitol (stabilizátor), xanthanová guma (zahušťovadlo), kyselina citrónová (regulátor kyselosti), výtažek z listů artyčoku (Cynara scolymus), výtažek z listů zeleného čaje (Camellia sinensis), výtažek z listů kopřivy (Urtica dioica), výtažek z kořene pampelišky lékařské (Taraxacum off.), výtažek z hořkého pomeranče (Citrus aurantium), koncentrát pomerančové šťávy, sorban draselný (konzervační látka), steviolové glykosidy (sladidlo).
Výrobek je slazený steviolovými glykosidy získanými z listů stévie.

« zpět k produktům