AloeLive

Certified AloeCorp Pharma Activ

AloeLive Cellulite

CELLULITE

podporuje organizmus v boji s vodní a tukovou celulitidou běžně nazývanou "pomerančová kůže"
až 6 rostlinných látek
doplněk stravy se sladidlem

zakoupit

Aktivními složkami AloeLive Cellulite je až 6 rostlinných látek, které působí komplexně a vzájemně se doplňují

AloeLive Cellulite je doplněk stravy se sladidlem, jehož rostlinné složky podporují organizmus v boji s vodní a tukovou celulitidou běžně nazývanou "pomerančová kůže" v okolí stehen a hýždí. AloeLive Cellulite je přípravek určený pro ženy, které jsou náchylné na projevy celulitidy.

Aktivními složkami AloeLive Cellulite je až 6 rostlinných látek, které působí komplexně a vzájemně se doplňují:

Šťáva z aloe pomáhá udržovat zdravou pokožku v dobré kondici a podporuje buněčný metabolizmus. Je přírodním antioxidantem, který chrání buňky organizmu proti účinkům volných radikálů.

Prášek z rostliny pupečníku asijského (Gota kola) stimuluje fibroblasty (buňky pojivé tkáně kůže) k produkování kolagenu, což kladně ovlivňuje pružnost pokožky a její pevnost. Podporuje periferní krevní oběh, díky čemuž pomáhá udržovat normální průtok krve v tkáních, a tím je řádně vyživuje.

Výtažek z chaluhy zvyšuje energetický metabolizmus stimulováním látkové přeměny, díky čemuž usnadňuje spalování tukové tkáně a tím umožňuje kontrolování tělesné hmotnosti a reguluje trávení.

Výtažek z semen vinných hroznů podporuje krevní oběh a udržuje ve zdraví cévy. Ovlivňuje snižování celulitidy, napomáhá hubnutí a pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost.

Výtažek ze zeleného čaje stimuluje metabolizmus živin a pomáhá s okysličováním a rozpadem mastných kyselin, čímž usnadňuje spalování tukové tkáně. Podporuje vyměšovací procesy organizmu, v tom vylučování přebytku vody.

Výtažek z kopřivy podporuje odstraňování přebytku vody z organizmu.

Složení: Voda, pomerančová šťáva, stabilizátor: xylitol, konzervant: sorban draselný, výtažek z listů aloe (Aloe barbadensis Mill.) (0,15 %), regulátor kyselosti: kyselina citronová, výtažek z listů zeleného čaje (Camellia sinensis L.) standardizovaný na obsah 25 % polyfenolů, výtažek z listů kopřivy (Urtica dioica L.), výtažek z chaluhy bublinaté (Fucus vesiculosus L.), výtažek z semen vinných hroznů (Vitis vinifera L.) standardizovaný na obsah 95 % proantokyanidinu, prášek z rostliny pupečníku asijského (Centella asiatica L.), zahušťovadlo: xantanová guma, sladidlo: steviolové glykosidy, barvivo: riboflavin fosfát.

« zpět k produktům